Proponujemy

 

WIOSNA

 

Wypadają włosy?

Może to być pocovidowe wypadanie włosów, a może już łysienie?  Zajmujemy się nie tylko rozpoznaniem  przyczyny, ale przede wszystkim pomocą  w takich problemach.
Właśnie , we warszawskim Instytucie Trychologii , ukończyliśmy  zaawansowanie szkolenie trychologiczne II-go stopnia. Wykonujemy zabiegi na  włosy ( posiadamy pełną aparaturę), dobieramy kosmetyki trychologiczne, doradzamy suplementację w poszczegónych schorzeniach.
Od dwóch tygodni pracuje już nasza Kamera Trychologiczna. Nasza kamera to, światowej klasy, urządzenie posiadające trzy rodzaje światła - jedno pozwalające na ocenę powierzchni skóry głowy oraz dwa ( naturalne i spolaryzowane), pokazujące w 60-cio krotym powiększeniu sam włos, jego mieszek i naczynia krwionośne.
U nas nie tylko mezoterapia skalpu. Infuzja tlenowa owłosionej skóry głowy z precyzyjnie dobranym do problemu serum, a także fale radiowe.

Z A P R A SZ A M Y Jeszcze jest doskonały czas na wysokiej klasy peelingi gabinetowe.

 PQ AGE - ulubiony peeling gwiazd i celebrytów. Rozjaśnia powstałe latem przebarwienia, nawilża, ściąga pory, wygładza zarówno zmarszczki jak i nierówności cery. Doskonale rozświetla.
To zabieg z efektem FLASH - czyli z gatunku tych przed wyjściem, gdy zależy nam na doskonałym wyglądzie.
Jeśli potrzebne jest dodatkowe odżywienie skóry, to doskonały moment, by zaaplikować serum lub maskę. Wówczas efekt utrzymuje się przez wiele tygodni.

WILD BERRY FERMENT PEEL - dwuetapowa mikrodermabrazja sensoryczna, to drugi polecany przez nas  peeling profesjonalny.
 Zawiera oprócz kwasu jabłkowego, chinowego, cytrynowego tak modny teraz kwas bursztynowy! Efekty niemal natychmiasowe:
Nawilżenie, wygładzenie, poprawa elastyczności, odświeżenie i poprawa klorytu.

Pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach.
U nas gwarancja jakości.

Z A P R A SZ A M Y.

Aqua Clean - oczyszczanie wodorowe ( patrz dział Nowości)

OxyDerma Fusion -

Popularnie nazywana infuzją tlenową to wtłacznie składników aktywnych w głąb skóry, przy pomocy czystego tlenu(95%).
Tlen odżywia komórki, przyspiesza metabolizm komórkowy, zwiększa napięcie skóry i spowalnia proces starzenia. Ma również właściwości antybakteryjne,   przeciwzapalne.
Skóra po zabiegu jest promienna, gładka i jędrna, jak po dobrze przespanej nocy.
Już po drugim zabiegu widocznie poprawia się owal twarzy.
Aparat OxyDerma Fusion pracuje w naszym gabinecie już dwa lata i twarze naszych klintek są potwierdzeniem jego skuteczności. Dodatkowo nasz aparat zaopatrzony jest w maskę tlenową, którą aplikujemy na zakończenie zabiegu. Pozwala to na dotlenienie całego organizmu, co w dobie Covida jest nie bez znaczenia.

Ceny według cennika.

Skuteczne odmładzanie - Terapie łączone -
najpierw głebokie odżywianie skóry poprzez mezoterapię mikroigłową frakcyjną lub mezoterapię bezigłową, potem fale radiowe na zmarszczki grawitacyjne (czyli opadanie skóry twarzy) a na koniec wypełnienia kwasem hialuronowym - układamy indywidualne programy autorskie dla każdego, poparte 30-to letnim doświadczeniem i praktyką .  Na efekty nie trzeba długo czekać.

Z A P R A SZ A M Y.

ZABIEGI REGENERACYJE GWIAZD

Oprócz sprawdzonych już fal radiowych proponujemy teraz połączenie infuzji tlenowej z zabiegami mezoterapii bezigłowej. Efekt dobrze zergenerowanej, wygładzonej skóry widoczny jest już od pierwszego zabiegu. To kolejny już tak zwany zabieg "bankietowy", czyli taki, po którym można udać się bezpośrednio na bal.
Ceny:
Oxy C plus mezo SRS - 350,- zł.
Oxy C plus mezo BCN Base - 300,- zł.
Oxy C plus mezo Glutation - 270,- zł.

MEZOTERAPIA IGŁOWA, MIKROIŁOWA i  BOTOKS-LIKE

Mezoterapia to jedna z najskuteczniejszych dróg do przywrócenia skórze młodego i zdrowego wyglądu. Istotnym jej elementem jest odpowiedni dobór preparatu, w zależności od potrzeb skóry klienta.

Najczęściej stosowanym w MEZOTERAPII preparatem jest nieusieciowny kwas hialuronowy. Posiada on dużą zdolność wiązania wody, dzięki czemu poprawia się jej nawilżenie i elastyczność, niwelowane są oznaki starzenia się. Jeśli dodatkowo preparat, którego używamy, zaopatrzony jest w antyoksydanty - witaminy A, E, C i koenzym Q10 to możemy spodziewać sie niemal natychmiastowego efektu. Mikroelementy oraz aminokwasy takie jak Arginina, Prolina i Glicyna powodują, że działanie zabiegu zostaje przedłużone jeszcze na wiele dni po jego wykonaniu. Gwarancją takiego właśnie składu są preparaty na których pracujemy. Pośród nich pierwszeństwo wiodą Aesthetic Dermal RRS HA Tensor Lift i SRS Skin Lift.

U nas gwarancja jakości. ZAPRASZAMY.

BOTOX - LIKE 

To mezoterapia frakcyjna ( wykonywana dermapenem) o działaniu podobnym do botoksu. Botoks - Like to zastosowanie unikalnego Heksapeptydu-8 to widoczne zniwelowanie zmarszczek i poprawa napięcia skóry. To skrócony, bezpieczny i mniej niż botoks inwazyjny zabieg, pozwalajacy oddziaływać na synapsy nerwowo-mięśniowe, których ciągła praca powoduje powstawanie załamań skórnych. Rozluzniajace działanie peptydu na mięśnie pomaga zredukować zmarszczki mimiczne, zwłaszcza kurze łapki i bruzdy nosowo- wargowe. To zabieg, którym chwalą się czołowe kliniki upiększające i my też.

Cena zabiegu 350,- zł.

Z A P R A SZ A M Y.

 

Wypełnienia kwasem hialuronowym -
Idealny czas na wypełniacze. Obecnie dysponujemy pięcioma rodzajami, najwyższej jakości, kwasu hialuronowego. Pozwala to na precyzyjne dobranie gęstości kwasu do obszaru wskazanego przez klienta. Proponujemy wypełnienie bruzdy nosowo - wargowej, podniesienie kątów ust, wygładzenie czoła i lwiej zmarszczki, zmarszczek wokół oczu i drobnych zmarszczek na całej twarzy, wypełnienie ust, powiększenie ust, rewitalizację i nawilżenie czerwieni wargowej, wygładzenie zmarszczek palacza.
Ceny wg. cennika.

UWAGA!

Przed zabiegami wypełnienia kwasem hialuronowym konieczna jest konsultacja, w celu oceny bezpieczeństwa zabiegu.

Mezoterapia -
To już sprawdzona metoda odżywiania i odmładzania skóry. Zarówo, gdy stosujemy "mezo" bezigłową, igłową i frakcyjną to zawsze jej działanie widoczne jest już od pierwszego zabiegu. Przy cerze młodej skupiamy się na jej działaniu przeciwzapalnym, przy dojrzłej na wygładzaniu i odmładzaniu.
Cena zabiegu zależna jest od użytego preparatu. Zarówno skład preparatów , jak i ilość zabiegów w serii, ustalamy po indywidualnej konsultacji.
Z A P R A SZ A M Y
 

Makijaż permanentny naturalnie -
Makijaż permanentny często kojarzy się z bardzo ciemnymi, nienaturalnymi brwiami lub nadmiernie wyeksponowanymi ustami. My preferujemy jego naturalną odmianę . W tym celu pracujemy czterema urządzeniami, by jak najlepiej dopasować się do oczekiwań klienta.
Brwi metodą ombre, cienia, microbladingu czy haftu - wybierasz sam. Usta - delikatne metodą pudrowania lub gęste, ale w obrazie 3D - również klient dokonuje wyboru.
Pracujemy wyłącznie na licencjonowanych, światowej klasy barwnikach firm: szwajcarskiej - Swiss Color i amerykańskiej - Perma Blend
Znieczulenia - certyfikowane firmy amerykańskie - minimium bólu!
Ceny wg. cennika.

 Z A P R A SZ A M Y

Konchy -

indiańskie świece, nasączone ziołami, o działaniu przeciwzapalnym na obszar uszy, gardło, nos, zatoki. Trzy zabiegi wykonywane w serii zabezpieczą nas przed stanami zapalnymi na okres roku. Polecane szczególnie teraz, gdy duża wilgotność powietrza sprzyja stanom zapalnym obszaru uszy - gardło- zatoki. Sprawdzają się też dla osób noszących aparaty słuchowe - doskonale oczyszczją uszy!
 

Z A P R A SZ A M Y