Proponujemy

JUZ WIOSNA

Dla wszystkich  

Skuteczne odmładzanie - Terapie łączone -
najpierw głebokie odżywianie skóry poprzez mezoterapię mikroigłową frakcyjną lub mezoterapię bezigłową, potem fale radiowe na zmarszczki grawitacyjne (czyli opadanie skóry twarzy) a na koniec wypełnienia kwasem hialuronowym - układamy indywidualne programy autorskie dla każdego, poparte 30-to letnim doświadczeniem i praktyką .  Na efekty nie trzeba długo czekać.

Z A P R A SZ A M Y.

Wypełnienia kwasem hialuronowym -
Idealny czas na wypełniacze. Obecnie dysponujemy pięcioma rodzajami, najwyższej jakości, kwasu hialuronowego. Pozwala to na precyzyjne dobranie gęstości kwasu do obszaru wskazanego przez klienta. Proponujemy wypełnienie bruzdy nosowo - wargowej, podniesienie kątów ust, wygładzenie czoła i lwiej zmarszczki, zmarszczek wokół oczu i drobnych zmarszczek na całej twarzy, wypełnienie ust, powiększenie ust, rewitalizację i nawilżenie czerwieni wargowej, wygładzenie zmarszczek palacza.
Ceny wg. cennika.  

Mezoterapia -
To już sprawdzona metoda odżywiania i odmładzania skóry. Zarówo, gdy stosujemy "mezo" bezigłową, igłową i frakcyjną to zawsze jej działanie widoczne jest już od pierwszego zabiegu. Przy cerze młodej skupiamy się na jej działaniu przeciwzapalnym, przy dojrzłej na wygładzaniu i odmładzaniu.
Cena zabiegu zależna jest od użytego preparatu. Zarówno skład preparatów , jak i ilość zabiegów w serii, ustalamy po indywidualnej konsultacji.
Z A P R A SZ A M Y
 

Makijaż permanentny naturalnie -
Makijaż permanentny często kojarzy się z bardzo ciemnymi, nienaturalnymi brwiami lub nadmiernie wyeksponowanymi ustami. My preferujemy jego naturalną odmianę . W tym celu pracujemy czterema urządzeniami, by jak najlepiej dopasować się do oczekiwań klienta.
Brwi metodą ombre, cienia, microbladingu czy haftu - wybierasz sam. Usta - delikatne metodą pudrowania lub gęste, ale w obrazie 3D - również klient dokonuje wyboru.
Pracujemy wyłącznie na licencjonowanych, światowej klasy barwnikach firm: szwajcarskiej - Swiss Color i amerykańskiej - Rejuvi.
Znieczulenia - certyfikowane firmy amerykańskie - minimium bólu!
Ceny wg. cennika.

 Z A P R A SZ A M Y
                                       

Dla młodzieży -
Kończymy powoli terapie kwasowe lecz nie rezygnujemy z peelingów. Czy to peeling kawitacyjny, profesjonalny enzymatyczny, biologiczny  - dobieramy zawsze według potrzeb.
Jeśli potrzeba dodajemy maskę lub rozbudowujemy zabieg o mezoterapię.
Już po pierwszym zabiegu następuje widoczna poprawa.

Z A P R A SZ A M Y

 

Dla dojrzałej skóry -
REVITAGE - to nowy zbieg na bazie retinolu ( witamina A) i adenozyny ( składnik budulcowy DNA ludzkiego). To jedne z najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Rewelacyjne właściwości zostały potwierdzone przez badania naukowe prowadzone przez Massachusetts Medical School. Zabieg sprawia, że twarz staje się młodsza, napięta i wygładzona. Cena zabiegu 150,- zł.

PRP-LIKE RH+
nowy  przeciwzmarszczkowy, wygładzający i regenerujący zabieg dla skóry dojrzałej. Ziołowe składniki dające efekt prawie jak po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym. Zabieg zawiera również komórki macierzyste odpowiedzialne za odnowę skóry. Cena zabiegu 200,- zł.

 

Nowość na Dłonie -
do działań odżywczych na ten obszar dodaliśmy teraz zabiegi z falami radiowymi. Specjalna elektroda bipolarna uruchamia procesy naprawcze skóry, wygładza dłonie i nadaje im młodszy wygląd. Już po trzech zabiegach zobaczysz różnicę.

Trychologia -
zabiegi wzmacniające włosy i zapobiegające łysieniu. Do stosowanej u nas w gabinecie mezoterapii i systemu pielęgnacyjnego Rejuvi ( odżywienie cebulek włosowych), teraz  dodaliśmy terapię falami radiowymi ( poprawa ukrwienia). Choć falami radiowymi dysponujemy dopiero od kwietnia 2017, to nasi klienci już mają się czym pochwalić!

Konchy -
indiańskie świece, nasączone ziołami, o działaniu przeciwzapalnym na obszar uszy, gardło, nos, zatoki. Trzy zabiegi wykonywane w serii zabezpieczą nas przed stanami zapalnymi na okres roku. Polecane szczególnie teraz, gdy duża wilgotność powietrza sprzyja stanom zapalnym obszaru uszy - gardło- zatoki. Sprawdzają się też dla osób noszących aparaty słuchowe - doskonale oczyszczją uszy!
 

Akcja ciało! -
pomysł na szybkie ujędrnienie ciała, wygładzenie cellulitu i poprawę sprężystości skóry to urządzenie Lavatron. Fale radiowe stymulują wymianę jonów w komórkach skóry i pobudzają je do regeneracji. Podczas zabiegu ciało robi się ciepłe, bo metabolizm przyspiesza, a rezultatem jest detoksykacja i drenaż. Komórki pozbywają się toksyn i nadmiaru wody. Zmniejsza się tkanka tłuszczowa w trudnych rejonach ciała takich jak ramiona czy brzuch. W szybkim tempie można uzyskać efekt podniesionych, brazylijskich pośladków.
Zabiegi falami radiowymi można doskonale łączyć z "żelazkiem antycellulitowym" - zabieg skutecznie stosowany w naszum gabinecie od lat, oraz ultradzwiękami.
Już po kilku zabiegach przyjaciółki zaczynają pytać w jaki sposób osiągneliśmy taką figurę.

Z A P R A SZ A M Y