Proponujemy

JESIEN i ZIMA

Dla wszystkich  

Skuteczne odmładzanie - Terapie łączone -
najpierw głebokie odżywianie skóry poprzez mezoterapię mikroigłową frakcyjną lub mezoterapię bezigłową, potem fale radiowe na zmarszczki grawitacyjne (czyli opadanie skóry twarzy) a na koniec wypełnienia kwasem hialuronowym - układamy indywidualne programy autorskie dla każdego, poparte 30-to letnim doświadczeniem i praktyką .  Na efekty nie trzeba długo czekać.

Z A P R A SZ A M Y.

Wypełnienia kwasem hialuronowym -
Idealny czas na wypełniacze. Obecnie dysponujemy pięcioma rodzajami, najwyższej jakości, kwasu hialuronowego. Pozwala to na precyzyjne dobranie gęstości kwasu do obszaru wskazanego przez klienta. Proponujemy wypełnienie bruzdy nosowo - wargowej, podniesienie kątów ust, wygładzenie czoła i lwiej zmarszczki, zmarszczek wokół oczu i drobnych zmarszczek na całej twarzy, wypełnienie ust, powiększenie ust, rewitalizację i nawilżenie czerwieni wargowej, wygładzenie zmarszczek palacza.
Ceny wg. cennika.  

Mezoterapia -
To już sprawdzona metoda odżywiania i odmładzania skóry. Zarówo, gdy stosujemy "mezo" bezigłową, igłową i frakcyjną to zawsze jej działanie widoczne jest już od pierwszego zabiegu. Przy cerze młodej skupiamy się na jej działaniu przeciwzapalnym, przy dojrzłej na wygładzaniu i odmładzaniu.
Cena zabiegu zależna jest od użytego preparatu. Zarówno skład preparatów , jak i ilość zabiegów w serii, ustalamy po indywidualnej konsultacji.
Z A P R A SZ A M Y
 

Makijaż permanentny naturalnie -
Makijaż permanentny często kojarzy się z bardzo ciemnymi, nienaturalnymi brwiami lub nadmiernie wyeksponowanymi ustami. My preferujemy jego naturalną odmianę . W tym celu pracujemy czterema urządzeniami, by jak najlepiej dopasować się do oczekiwań klienta.
Brwi metodą ombre, cienia, microbladingu czy haftu - wybierasz sam. Usta - delikatne metodą pudrowania lub gęste, ale w obrazie 3D - również klient dokonuje wyboru.
Pracujemy wyłącznie na licencjonowanych, światowej klasy barwnikach firm: szwajcarskiej - Swiss Colour i amerykańskiej - Rejuvi.
Ceny wg. cennika.

 Z A P R A SZ A M Y
                                       

Dla młodzieży -
Znów nadszedł czas kuracji kwasowych. Jesteśmy w nich specjalistami. Różne rodzaje kwasów zależnie od problemu. 
Tych zabiegów u nas poprostu już reklamować nie trzeba.

Zapraszamy.

 

Dla dojrzałej skóry -
REVITAGE - to nowy zbieg na bazie retinolu ( witamina A) i adenozyny ( składnik budulcowy DNA ludzkiego). To jedne z najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Rewelacyjne właściwości zostały potwierdzone przez badania naukowe prowadzone przez Massachusetts Medical School. Zabieg sprawia, że twarz staje się młodsza, napięta i wygładzona. Cena zabiegu 150,- zł.

PRP-LIKE RH+
nowy  przeciwzmarszczkowy, wygładzający i regenerujący zabieg dla skóry dojrzałej. Ziołowe składniki dające efekt prawie jak po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym. Zabieg zawiera również komórki macierzyste odpowiedzialne za odnowę skóry. Cena zabiegu 200,- zł.

 

Złoto - zabieg luksusowy -
Zabieg ten poprawia odżywienie i dotlenienie wszystkich warstw skóry, przywraca cerze blask, usuwa oznaki zmęczenia, odbudowuje komórki. Złoto zwiększa aktywność fibroblastów, przyspiesza metabolizm, stymuluje witalność komórek. Rozświetli, ujędrni, spłyci zmarszczki i zapobiegnie tworzeniu nowych.
Cena zabiegu 150,- zł.

Komórki macierzyste z placenty -
Curracen Essence, to esencja z placety do zabiegów mezoterapii, zawierająca aminkwasy pochodzenia ludzkiego. Jakość i bezpieczeństwo produktu jest potwierdzona wieloletnimi badaniami oraz pracami naukowymi. Komórki macierzyste hamują powstawanie zmarszczek i oznak starzenia się skóry, zwiększają jej wilgotność, zapobiegają powstawaniu przebarwień, zwiększają produkcję kolagenu, działaja antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie i antyalergicznie. U nas mezoterapia bezigłowa z placentą w cenie 220,- zł. za zabieg.

Nowość na Dłonie -
do działań odżywczych na ten obszar dodaliśmy teraz zabiegi z falami radiowymi. Specjalna elektroda bipolarna uruchamia procesy naprawcze skóry, wygładza dłonie i nadaje im młodszy wygląd. Już po trzech zabiegach zobaczysz różnicę.

Trychologia -
zabiegi wzmacniające włosy i zapobiegające łysieniu. Do stosowanej u nas w gabinecie mezoterapii i systemu pielęgnacyjnego Rejuvi ( odżywienie cebulek włosowych), teraz  dodaliśmy terapię falami radiowymi ( poprawa ukrwienia). Choć falami radiowymi dysponujemy dopiero od kwietnia 2017, to nasi klienci już mają się czym pochwalić!

Konchy -
indiańskie świece, nasączone ziołami, o działaniu przeciwzapalnym na obszar uszy, gardło, nos, zatoki. Trzy zabiegi wykonywane w serii zabezpieczą nas przed stanami zapalnymi na okres roku.

Z A P R A SZ A M Y