Proponujemy

WIOSNA

Dla wszystkich -

Zabiegi na bazie witaminy C.
Jeśli po zimie walczysz z szorstką, słabo nawilżoną skórą, to zabieg z witamią C jest najlepszym wyborem. Wygładzi, nawilży, wyrówna koloryt, wzmocni naczyńka i włókna kolagenowe. Ponadto poprawi dotlenienie. Już następnego dnia zobaczysz różnicę. Cena zabiegu - 150,- zł.

Wypełnienia kwasem hialuronowym -
Wiosna  to dobry czas na wypełniacze. Obecnie dysponujemy pięcioma rodzajami, najwyższej jakości, kwasu hialuronowego. Pozwala to na precyzyjne dobranie gęstości kwasu do obszaru wskazanego przez klienta. Proponujemy wypełnienie bruzdy nosowo - wargowej, podniesienie kątów ust, wygładzenie czoła i lwiej zmarszczki, zmarszczek wokół oczu i drobnych zmarszczek na całej twarzy, wypełnienie ust, powiększenie ust, rewitalizację i nawilżenie czerwieni wargowej, wygładzenie zmarszczek palacza.
Ceny wg. cennika.                                            

Dla młodzieży -
złuszczania kwasami (jeszcze zdążysz przed silnym słońcem) , to dla łojotokowej lub trądzikowej cery, zabieg standartowy i nieodzowny. Seria - to gwarantowany efekt. Aż się zdziwisz, gdzie zniknęły twoje pryszcze.

 

Dla dojrzałej skóry -
REVITAGE - to nowy zbieg na bazie retinolu ( witamina A) i adenozyny ( składnik budulcowy DNA ludzkiego). To jedne z najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Rewelacyjne właściwości zostały potwierdzone przez badania naukowe prowadzone przez Massachusetts Medical School. Zabieg sprawia, że twarz staje się młodsza, napięta i wygładzona. Cena zabiegu 150,- zł.

Złoto - zabieg luksusowy -
Zabieg ten poprawia odżywienie i dotlenienie wszystkich warstw skóry, przywraca cerze blask, usuwa oznaki zmęczenia, odbudowuje komórki. Złoto zwiększa aktywność fibroblastów, przyspiesza metabolizm, stymuluje witalność komórek. Rozświetli, ujędrni, spłyci zmarszczki i zapobiegnie tworzeniu nowych.
Cena zabiegu 150,- zł.

Komórki macierzyste z placenty -
Curracen Essence, to esencja z placety do zabiegów mezoterapii, zawierająca aminkwasy pochodzenia ludzkiego. Jakość i bezpieczeństwo produktu jest potwierdzona wieloletnimi badaniami oraz pracami naukowymi. Komórki macierzyste hamują powstawanie zmarszczek i oznak starzenia się skóry, zwiększają jej wilgotność, zapobiegają powstawaniu przebarwień, zwiększają produkcję kolagenu, działaja antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie i antyalergicznie. U nas mezoterapia bezigłowa z placentą w cenie 220,- zł. za zabieg.

Nowość na Dłonie -
do działań odżywczych na ten obszar dodaliśmy teraz zabiegi z falami radiowymi. Specjalna elektroda bipolarna uruchamia procesy naprawcze skóry, wygładza dłonie i nadaje im młodszy wygląd. Już po trzech zabiegach zobaczysz różnicę.

Trychologia -
zabiegi wzmacniające włosy i zapobiegające łysieniu. Do stosowanej u nas w gabinecie mezoterapii i systemu pielęgnacyjnego Rejuvi ( odżywienie cebulek włosowych), teraz  dodaliśmy terapię falami radiowymi ( poprawa ukrwienia). Choć falami radiowymi dysponujemy dopiero od kwietnia 2017, to nasi klienci już mają się czym pochwalić!

Konchy -
indiańskie świece, nasączone ziołami, o działaniu przeciwzapalnym na obszar uszy, gardło, nos, zatoki. Trzy zabiegi wykonywane w serii zabezpieczą nas przed stanami zapalnymi na okres roku.

Z A P R A SZ A M Y